CENTRUM KARIERY

Kariera w Citihaus, co nas wyróżnia…

CitiHaus – to przede wszystkim ludzie. Pracując z nami będziesz miał możliwość wejścia w świat nieruchomości, uczenia się od najlepszych i współtworzenia naszego wspólnego sukcesu.
Poznasz niestandardowe rozwiązania i niespotykane podejście do pracy!

   Uczciwość – podstawa zaufania

W grupie “Citi” zostały przyjęte procedury, których się ściśle trzymamy. Najważniejszą zasadą jest bezwzględne mówienie prawdy, za co nikt nie zostanie ukarany. Zgłaszamy również wszystkie złe zachowania niezgodne z przyjętymi procedurami. Wychodzimy z założenia, że osoby nie uczciwe, nie mogą z nami pracować.

   W zmianach upatrujemy szanse

Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do nowości. Zakładamy, że zmiany są wprowadzone po to, aby żyło i pracowało się nam lepiej. Stale rozwijamy system naszej pracy, aktywnie wykorzystując zasadę doskonalenia “Kaizen”.

   Ambasadorzy Marki “Citihaus”

Każdy z naszych współpracowników jest “Ambasadorem” naszej marki, dlatego stworzyliśmy standardy obsługi klienta w celu świadczenia wysokiej jakości usług. Nigdy nie przekładamy zysku z jednorazowej transakcji, nad budowaniem trwałej, polegającej na zaufaniu relacji. Zawsze dopasowujemy ofertę do klienta, tak aby zaspokoić jego konkretne potrzeby.

   Godne Traktowanie

Nie wyróżniamy naszych pracowników, lub nie traktujemy ich gorzej ze względu na osobistą sympatię, czy antypatię. W ocenie personelu kierujemy się uczciwością i rzetelnością. Liderzy zespołów traktują podwładnych w taki sposób, jak sami chcieli by być traktowani. Stwarzamy idealne stanowiska pracy, zarówno dla siebie jak i dla naszego zespołu.

   Indywidualności

Doceniamy indywidualne umiejętności i staramy się pokierować pracownika, tak aby wykorzystać jego mocne strony i żeby praca była dla niego przyjemnością. Zawsze zauważamy, dobre nawyki, a na złe zwracamy uwagę w sposób godny, tak aby można było nad nimi popracować. Nasi podwładni są traktowani uczciwie, ale również wymagamy uczciwości, zarówno do reszty zespołu jak i do naszych klientów.

   Oszczędność

Nie tolerujemy marnotrawstwa. Minimalizujemy wydatki różnych działów, tak jak by chodziło o nasze własne pieniądze. Optymalizujemy koszty, zarówno dla potrzeb firmy oraz klientów. Dzięki tego typu działanom, możemy świadczyć nasze usługi w konkurencyjnych cenach i dynamicznie się rozwijać.

DOŁĄCZ DO NAS!

To dzięki wyjątkowemu i zgranemu zespołowi CitiHaus pracuje na swój sukces. Nasi pracownicy to ludzie, których wyróżnia przede wszystkim uczciwość, lojalność, dbałość o jakość i poziom obsługi klienta. Ciągłe doskonalenie i ambicja czynią nas głodnymi sukcesu i determinują do walki o niego.Chcemy aby wszyscy zatrudnieni czuli się spełnionymi i ważnymi członkami naszego zespołu.
Jeśli jesteś zaiteresowany pracą w naszej grupie to prześlij swoje CV.

Wyslij CV