PRACA W CITIHAUS

Procedura Rekrutacji

Szukając właściwej osoby na dane stanowisko, zawsze sięgamy najpierw do wewnątrz organizacji, szukamy pośród zatrudnionych osób w CitiHaus. Ze względu rozwój firmy nie zawsze jest to jednak możliwe. Korzystamy wówczas, w zależności od potrzeb, z różnych form komunikowania się z rynkiem pracy, z potencjalnymi kandydatami: ogłoszeń prasowych, internetu, portali rekrutacyjnych oraz firm zewnętrznych świadczących usługi rekrutacyjne

proces rekrutacyjny 2048x1367

Proces Rekrutacyjny

Etap I

Zaczynamy od selekcji kandydatów na podstawie nadesłanych dokumentów. Oceniamy ich zgodność z naszymi oczekiwaniami przedstawionymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Dużą uwagę przykładamy do tego, w jakim stopniu w swej aplikacji kandydat odnosi się do wymagań przedstawionych w ogłoszeniu. Cenimy sobie osoby aktywne, pełne energii i gotowe na podjęcie nowych wyzwań. Najważniejsza jest chęć do pracy i nauki. Reszta przyjdzie z czasem!

Proces rekrutacyjny

Etap II

Wybrane osoby zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy. W czasie rozmowy chcemy lepiej poznać kandydata, jego umiejętności, wiedzę, doświadczenie, znajomość języków, poglądy, zainteresowania i osobowość. Jest to również świetna okazja dla kandydata, aby dowiedzieć się więcej o firmie i stanowisku, na które aplikuje. Standardowo odbywają się dwie takie rozmowy. W pierwszej uczestniczy przyszły przełożony osoby, której szukamy oraz przedstawiciel działu personalnego. Osoby, ocenione najwyżej zapraszamy na kolejną rozmowę. Na ogół uczestniczy w niej również Dyrektor odpowiedniego Pionu naszej firmy.

proces rekrutacyjny 1920x1200

DOŁĄCZ DO NAS!

Pracując z nami, będziesz miał możliwość wejścia w świat nieruchomości, uczenia się od najlepszych i współtworzenia naszego sukcesu. CitiHaus – to przede wszystkim ludzie. To nasz największy kapitał. To dzięki wyjątkowemu, zgranemu zespołowi CitiHaus pracuje na swój sukces. Nasi pracownicy to ludzie, których wyróżnia przede wszystkim uczciwość, lojalność, dbałość o jakość i poziom obsługi klienta. Ciągłe doskonalenie i ambicja czynią nas głodnymi sukcesu i determinują do walki o niego. Chcemy, aby wszyscy zatrudnieni czuli się spełnionymi i ważnymi członkami naszego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej grupie to prześlij swoje CV.

Wyślij CV